Forum Gold Cosmetics Romania
Bun venit pe forumul GOLD ! Te invitam sa te inregistrezi pentru a putea posta mesaje.
Pentru a te cunoaste mai bine completeaza cat mai multe campuri din Profilul tau de pe forum dupa inregistrare.Multumim.Echipa GOLD

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forum Gold Cosmetics Romania
Bun venit pe forumul GOLD ! Te invitam sa te inregistrezi pentru a putea posta mesaje.
Pentru a te cunoaste mai bine completeaza cat mai multe campuri din Profilul tau de pe forum dupa inregistrare.Multumim.Echipa GOLD
Forum Gold Cosmetics Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Inscriu Reprezentanti Gold Cosmetics!
Sondaj-Produse Gold preferate EmptyVin Oct 26, 2012 11:43 am Scris de andreea_schilo

» 3 ani cu Gold Cosmetics
Sondaj-Produse Gold preferate EmptyMar Oct 25, 2011 9:58 am Scris de Admin

» RECRUTARI REPREZENTANTI TOATA TARA!
Sondaj-Produse Gold preferate EmptySam Sept 10, 2011 7:57 am Scris de bebelusika2011

» Prezentare generala companie Gold
Sondaj-Produse Gold preferate EmptyMier Iul 27, 2011 4:25 pm Scris de cami

» Martisorul Gold Cosmetics
Sondaj-Produse Gold preferate EmptySam Feb 26, 2011 9:57 am Scris de Admin

» as vrea sa devin reprezentant
Sondaj-Produse Gold preferate EmptySam Feb 26, 2011 9:45 am Scris de Admin

» RECRUTARI PE ZONA MOLDOVA
Sondaj-Produse Gold preferate EmptyVin Feb 25, 2011 11:28 am Scris de silvia-apri

» Brosura nr. 8 Gold Cosmetics
Sondaj-Produse Gold preferate EmptyDum Feb 13, 2011 10:42 pm Scris de Admin

» sunt incepatoare
Sondaj-Produse Gold preferate EmptyMier Noi 17, 2010 10:34 am Scris de cami

Galerie


Sondaj-Produse Gold preferate Empty

Sondaj-Produse Gold preferate

4 participanți

In jos

Cum sunt produsele Gold?

Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_lcap17%Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_rcap 17% 
[ 3 ]
Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_lcap0%Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_lcap17%Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_rcap 17% 
[ 3 ]
Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_lcap22%Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_rcap 22% 
[ 4 ]
Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_lcap17%Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_rcap 17% 
[ 3 ]
Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_lcap0%Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_lcap11%Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_rcap 11% 
[ 2 ]
Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_lcap16%Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_rcap 16% 
[ 3 ]
Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_lcap0%Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_lcap0%Sondaj-Produse Gold preferate I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 18
 
 
Sondaj inchis

Sondaj-Produse Gold preferate Empty Sondaj-Produse Gold preferate

Mesaj Scris de Admin Joi Feb 26, 2009 6:02 pm

Dragi colaboratori /clienti ,

Doresc sa fac un sondaj ,prin care sa-mi votati preferatele dvs produse si sa argumentati si de ce .Numiti va rog cel putin 3-5 produse.

Multumesc

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 95
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/11/2008

https://gold-cosmetics.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sondaj-Produse Gold preferate Empty sondaj - Produse Gold preferate

Mesaj Scris de Doina Joi Feb 26, 2009 10:48 pm

Imi face o deosebita placere sa povestesc despre produsele GOLD. Dar imi este foarte greu sa fac o ierarhizare a primelor produse. Totusi am sa incerc sa le descriu pe cele care au primit nota 10 de la mine si de la clientii mei:
Fardul de ochi Joko - o caseta eleganta, cu oglinda, ce ascunde 4 nuante cu ajutorul carora obtii un look sofisticat. Are o textura matasoasa si rezista in timp.
Creion contur ochi - Ofera expresivitate si eleganta, lasand urme persistente, de un negru intens. Este un produs de care are nevoie orice femeie, de calitate ridicata, la un pret mai mult decat atractiv.
Gel epilat Tanita - Cu acest gel epilatul devine o placere. Punctul sau forte: actioneaza rapid si fara durere. In plus, contine extract de aloe si vitamina E, pielea ramanad catifelata la atingere.
Gelurile din seria "Set for you" - Geluri de dus pentru copii, ce fac ca momentul baii sa devină un joc minunat. Copiii vor gasi in aceste geluri un minigel intr-un ambalaj funny (delfin, hipopotam sau ratusca). Sunt deosebit de aromate şi de colorate, apreciate de orice copil.

Doina
Vizitator


Sus In jos

Sondaj-Produse Gold preferate Empty Re: Sondaj-Produse Gold preferate

Mesaj Scris de Admin Vin Feb 27, 2009 2:47 pm

Eu pot spune ca am devenit dependenta de cateva produse ,printre care mentionez tusul de ochi Virtual -e ieftin,practic si persista timp indelungat pe gene(chiar si la ploaie),rujul Joko -are culori placute,e rezistent( chiar si la saruturi Razz ) Embarassed sunny ,laptele de corp Kolastyna imi vine sa-l mananc ,miroase delicat dar imi trezeste buna dispozitie ,untul satinat cu microcapsule Thermal Spa Miraculum ce miroase a crema de vanilie facuta de bunica,intr-un ambalaj deosebit,ce poate fi reutilizat dupa consumarea continutului.Mai sunt si altele dar acestea sunt preferatele mele top 4.

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 95
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/11/2008

https://gold-cosmetics.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sondaj-Produse Gold preferate Empty Re: Sondaj-Produse Gold preferate

Mesaj Scris de Imola Dum Mai 03, 2009 5:59 pm

Despre produsele Gold Cosmetics as dori sa spun si eu cateva cuvinte. Nici eu nu as putea sa ierarhizez produsele pentru ca fiecare are o calitate buna si au un ambalaj foarte frumos si elegant.
Crema lifting de ochi Perla Jedwab - este o crema fina care dupa aplicare se absoarbe imediat,nu irita ochii si hidrateaza pielea din jurul ochilor.
Crema de noapte anti rid Kolastyna - este foarte elegant ambalata,are o consistenta fina ,dupa aplicarea pe fata a unei cantitati foarte mici ,piela este hidratata si reimprospatata,se absoarbe repede .
Crema de maini Malwa - hidrateaza intens ,lasand pielea moale si matasoasa.
Crema hidratanta de matisare -formula fara grasimi pentru ten gras si uscat - are un efect anibacterian ,hidrateaza pielea dand astfel un aspect frumos tenului cu probleme. Aplicat in mod regular ,chiar dupa 2-3 zile se vede deja efectul .
Imi plac aceste produse ,eu si clientii mei ne bucuram ca am avut ocazia sa le incercam. Si...merita incercate ! Smile

Imola

Numarul mesajelor : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/01/2009

Sus In jos

Sondaj-Produse Gold preferate Empty Re: Sondaj-Produse Gold preferate

Mesaj Scris de dianam_smiley Mier Mai 27, 2009 1:23 pm

Toate produsele sunt minunate, mie cel mai mult imi place untul cu fructe, gelul intim si elelalte produse de baie, dar nu in ultimul rand produsele cosmetice( care sunt mult mai bune decat la celelalte firme si au si un pret f convenabil) incercati-le si voi. dianam_smiley@yahoo.com

dianam_smiley

Numarul mesajelor : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/05/2009

Sus In jos

Sondaj-Produse Gold preferate Empty Re: Sondaj-Produse Gold preferate

Mesaj Scris de inocentius Mier Iun 17, 2009 8:49 pm

A venit vara - soarele straluceste, concediile bat la usa iar noi ne gandim cum sa devenim mai frumoase.
Cu GOLD chiar e usor: pielea devine mai stralucitoare cu ajutorul cremelor Miraculum sau Kolastyna, buzele mai senzuale cu ajutorul rujurilor Virtual sau Joko, iar picioarele mai catifelate cu ajutorul plasturilor de epilat si a gelului calmant .
Ce ziceti de lotiunile de protectie solara pentru toate tipurile de piele, inclusiv pentru copii? Oricine merge la mare trebuie sa aiba o astfel de lotiune in bagaj!
Compania GOLD Cosmetics ofera o vara de neuitat pentru 9 clienti/ colaboratori, printr-un cadou de lux: un week-end la Viena. Singurul lucru pe care trebuie sa-l faci e sa achizitionezi produse GOLD in valoare de numai 50 RON. Vei primi chiar si un cadou pe loc - un luciu de buze, un balon de plaja, un breloc sau o esarfa.
Va doresc sa aveti si voi o vara de aur alaturi de GOLD!
Cu drag, Doina Mocanu - lider GOLD - doinamocanu@yahoo.com, telefon 0740.031.851

inocentius

Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/02/2009

Sus In jos

Sondaj-Produse Gold preferate Empty Re: Sondaj-Produse Gold preferate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum