Forum Gold Cosmetics Romania
Bun venit pe forumul GOLD ! Te invitam sa te inregistrezi pentru a putea posta mesaje.
Pentru a te cunoaste mai bine completeaza cat mai multe campuri din Profilul tau de pe forum dupa inregistrare.Multumim.Echipa GOLD

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forum Gold Cosmetics Romania
Bun venit pe forumul GOLD ! Te invitam sa te inregistrezi pentru a putea posta mesaje.
Pentru a te cunoaste mai bine completeaza cat mai multe campuri din Profilul tau de pe forum dupa inregistrare.Multumim.Echipa GOLD
Forum Gold Cosmetics Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Inscriu Reprezentanti Gold Cosmetics!
Prezentare generala plan de marketing Gold EmptyVin Oct 26, 2012 11:43 am Scris de andreea_schilo

» 3 ani cu Gold Cosmetics
Prezentare generala plan de marketing Gold EmptyMar Oct 25, 2011 9:58 am Scris de Admin

» RECRUTARI REPREZENTANTI TOATA TARA!
Prezentare generala plan de marketing Gold EmptySam Sept 10, 2011 7:57 am Scris de bebelusika2011

» Prezentare generala companie Gold
Prezentare generala plan de marketing Gold EmptyMier Iul 27, 2011 4:25 pm Scris de cami

» Martisorul Gold Cosmetics
Prezentare generala plan de marketing Gold EmptySam Feb 26, 2011 9:57 am Scris de Admin

» as vrea sa devin reprezentant
Prezentare generala plan de marketing Gold EmptySam Feb 26, 2011 9:45 am Scris de Admin

» RECRUTARI PE ZONA MOLDOVA
Prezentare generala plan de marketing Gold EmptyVin Feb 25, 2011 11:28 am Scris de silvia-apri

» Brosura nr. 8 Gold Cosmetics
Prezentare generala plan de marketing Gold EmptyDum Feb 13, 2011 10:42 pm Scris de Admin

» sunt incepatoare
Prezentare generala plan de marketing Gold EmptyMier Noi 17, 2010 10:34 am Scris de cami

Galerie


Prezentare generala plan de marketing Gold Empty

Prezentare generala plan de marketing Gold

2 participanți

In jos

Prezentare generala plan de marketing Gold Empty Prezentare generala plan de marketing Gold

Mesaj Scris de Admin Lun Iun 22, 2009 8:40 pm

PLAN DE MARKETING -GOLD COSMETICS-

1,2,3 PASI SPRE SUCCES


1. Intra in echipa Gold si achizitioneaza produsele preferate cu discounturi suplimentare.

DISCOUNT PENTRU VANZARILE PERSONALE (GRILA 1)


Prezentare generala plan de marketing Gold Plan10



*1 punct = 1 Euro = 4,2 Ron

Exemplu:
Valoarea comenzii (pret de catalog) este de 100 lei, restul de plata se calcu;eaza dupa formula:

Valoare catalog – discountul aferent nivelului din grila 1= rest de plata
100 lei – 20% = 80 lei comisionul din vanzarile personale 20 lei
600 i – 30% = 420 lei comisionul din vanzarile personale 180 lei


2.Construieste-ti echipa!

• Daca ai calitati de lider si iti doresti sa incepi propia ta afacere, poti face acest lucru prin a-ti dezvolta propria ta retea de clienti, beneficiind de un comision aditional pentru dezvoltarea retelei de la 4% pana la 28.5%, platit din Business Volume cumulat din vanzarile totale ale reletei tale. Daca ai nevoie de sprijin in dezvoltarea afacerii tale, personalul GOLD va fi mereu aproape de tine cu cele mai utile informatii si sfaturi.


Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin Feb 12, 2010 7:19 pm, editata de 1 ori

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 95
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/11/2008

https://gold-cosmetics.forumgratuit.ro

Sus In jos

Prezentare generala plan de marketing Gold Empty Re: Prezentare generala plan de marketing Gold

Mesaj Scris de simona Lun Feb 08, 2010 6:50 pm

as dori si eu mai multe informatii despre gold cosmetics, cum pot devenii reprezentant si as dori sa vizualizez si catalogul pe luna aceasta

simona

Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Prezentare generala plan de marketing Gold Empty Re: Prezentare generala plan de marketing Gold

Mesaj Scris de Admin Lun Feb 08, 2010 10:33 pm


Admin
Admin

Numarul mesajelor : 95
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/11/2008

https://gold-cosmetics.forumgratuit.ro

Sus In jos

Prezentare generala plan de marketing Gold Empty Re: Prezentare generala plan de marketing Gold

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum