Forum Gold Cosmetics Romania
Bun venit pe forumul GOLD ! Te invitam sa te inregistrezi pentru a putea posta mesaje.
Pentru a te cunoaste mai bine completeaza cat mai multe campuri din Profilul tau de pe forum dupa inregistrare.Multumim.Echipa GOLD

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forum Gold Cosmetics Romania
Bun venit pe forumul GOLD ! Te invitam sa te inregistrezi pentru a putea posta mesaje.
Pentru a te cunoaste mai bine completeaza cat mai multe campuri din Profilul tau de pe forum dupa inregistrare.Multumim.Echipa GOLD
Forum Gold Cosmetics Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Inscriu Reprezentanti Gold Cosmetics!
Secretul frumusetii, pielea tonifiata EmptyVin Oct 26, 2012 11:43 am Scris de andreea_schilo

» 3 ani cu Gold Cosmetics
Secretul frumusetii, pielea tonifiata EmptyMar Oct 25, 2011 9:58 am Scris de Admin

» RECRUTARI REPREZENTANTI TOATA TARA!
Secretul frumusetii, pielea tonifiata EmptySam Sept 10, 2011 7:57 am Scris de bebelusika2011

» Prezentare generala companie Gold
Secretul frumusetii, pielea tonifiata EmptyMier Iul 27, 2011 4:25 pm Scris de cami

» Martisorul Gold Cosmetics
Secretul frumusetii, pielea tonifiata EmptySam Feb 26, 2011 9:57 am Scris de Admin

» as vrea sa devin reprezentant
Secretul frumusetii, pielea tonifiata EmptySam Feb 26, 2011 9:45 am Scris de Admin

» RECRUTARI PE ZONA MOLDOVA
Secretul frumusetii, pielea tonifiata EmptyVin Feb 25, 2011 11:28 am Scris de silvia-apri

» Brosura nr. 8 Gold Cosmetics
Secretul frumusetii, pielea tonifiata EmptyDum Feb 13, 2011 10:42 pm Scris de Admin

» sunt incepatoare
Secretul frumusetii, pielea tonifiata EmptyMier Noi 17, 2010 10:34 am Scris de cami

Galerie


Secretul frumusetii, pielea tonifiata Empty

Secretul frumusetii, pielea tonifiata

In jos

Secretul frumusetii, pielea tonifiata Empty Secretul frumusetii, pielea tonifiata

Mesaj Scris de ffrumusete Mier Apr 07, 2010 8:21 am

In ziua de astazi, e greu de spus care este greutatea ideala pentru o femeie. Unii
oameni apreciaza femeile foarte slabe, altii pe cele putin mai plinute. Cand e vorba
de kilograme, parerile difera foarte mult, insa cand e vorba de aspectul pielii
lucrurile stau altfel.



Indiferent de greutate, important este ca pielea ta sa aiba un aspect tonifiat. O
piele hidratata si ferma arata intotdeuna foarte bine, chiar daca masurile tale sunt
departe de 90-60-90.


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Apr 11, 2010 9:51 pm, editata de 1 ori (Motiv : Nu aveti voie sa faceti reclama!!)

ffrumusete

Numarul mesajelor : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 31/03/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum